dsdsazfdf fsadgxc zdhh
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dsdsazfdf fsadgxc zdhh

NE ZVAO SE JA QWERT, A I NE ZOVEM SE TAKO!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 48 dana Pet Nov 01, 2013 9:38 am
NE KLIKĆITE NA OVO TU NI U BUNILU!!! To je samo naš brojač poseta


 

 beeeeeeeeeeeee

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:12 pm

heh
Nazad na vrh Ići dole
letnica

letnica



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:16 pm

heljea
hell yeah
omg
pijana sam
heljea
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:18 pm

ja sam juce bio pijan ko slonovo dupe, a ne dogadja mi se cesto, jednom u 5 godina mozda
Nazad na vrh Ići dole
letnica

letnica



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:27 pm

iju samo u 5 god?!? BRUKA

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:31 pm

ja to samo kad mi dodje tako. a gde je sad profesor? bio je tu pa pobego
Nazad na vrh Ići dole
letnica

letnica



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:32 pm

video me pa pobegao
ahahahah omg jsahdfafaf
jaofjsa\g
ds
f jsg
sf j
sa g
g
g
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:35 pm

sta si mu uradila pa bezi?
Nazad na vrh Ići dole
letnica

letnica



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:37 pm

nista
majke mi nisya
voli da jede govna slepac HAHAHDA
AFAF
safads
fa
OMG
ajdsjf trt milojka
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:38 pm

nemoj tako, ovde je zabranjeno vredjanje, banovacu te
Nazad na vrh Ići dole
letnica

letnica



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:38 pm

iju ZAR BI ME NAKON DOZIVLJENE TRAUME NA SVASTARI I TI BANOVAO/? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:39 pm

pa budi dobra i neces imati nikakve traume, budi fino dete
Nazad na vrh Ići dole
letnica

letnica



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:40 pm

ja jesam fino dete. nego mi odgovori na pp
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:40 pm

sta na pp?
Nazad na vrh Ići dole
letnica

letnica



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:41 pm

ma jedi govna Sad((
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:42 pm

njam njam, bas su fina
Nazad na vrh Ići dole
letnica

letnica



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 1:43 pm

omg
ubij se
djubraku
ccc
ja pijana a ti tako









aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sad sam na pragu ludila
vidi me vidii sad
kosu sma postila zbgo oove ljubaviiii
sve sam napustila
Nazad na vrh Ići dole
BELI ZEC





beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 1:05 am

Vi baš nemate druga posla sem da se napijate i hranite ekskrementima.

Da imam neku vlast, banovao bih vas oboje na 2 dana zbog ispoljavanja maloumnosti... tongue

Gde ste mi narode, ja sam prezauzet i prebukiran, ne mogu da se pojavim ovde, iako sam i na poslovnom kompu postavio prečicu dovde...

Ajd, kuckamo se kasnije, kad budem slobodniji...


Pozzzzzzzz... BELI ZEC
Nazad na vrh Ići dole
Cecin

Cecin



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 3:55 am

Hahaha! Kakav trip od foruma. Ovaj zamolio bih vas da mi probate nabaviti jednog smajlija sa crvenim ocima, i da ga mogu samo ja koristiti. Hehehe... peace!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 9:33 am

BELI ZEC ::

Da imam neku vlast, banovao bih vas oboje na 2 dana zbog ispoljavanja maloumnosti... tongue

zekoooooooooooooooooooooooooooo pekoooooooooooooooooo, mekkkkkkkkrrrrrrrrooooorrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dwfdsgz
hehe,ali maloumnici su na vlasti
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 9:34 am

Cecin ::
Hahaha! Kakav trip od foruma. Ovaj zamolio bih vas da mi probate nabaviti jednog smajlija sa crvenim ocima, i da ga mogu samo ja koristiti. Hehehe... peace!

evo naci cu nekog crvenookog specijalnog Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cecin

Cecin



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 9:37 am

Admin ::
Cecin ::
Hahaha! Kakav trip od foruma. Ovaj zamolio bih vas da mi probate nabaviti jednog smajlija sa crvenim ocima, i da ga mogu samo ja koristiti. Hehehe... peace!

evo naci cu nekog crvenookog specijalnog Smile

Samo dva minusa i kez, samo reflektori, samo nek se smije. Hehehe! Wink cyclops pirat tongue
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 9:38 am

a samo pivo i samo hmelj? vidi se da sa djonijem pijes u istoj kafani Smile
Nazad na vrh Ići dole
Cecin

Cecin



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 9:42 am

E moj care, ja neznam ni iz kog je on grada. Laughing Laughing Laughing
Ovaj pivo naravno, samo pivo, a moze i uvek kakav dobar komad da se ispusi. Jer to je to, to nam treba, samo jednom se zivi, samo Smile
Nazad na vrh Ići dole
letnica

letnica



beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitimePon Apr 13, 2009 2:15 pm

BELI ZEC ::
Vi baš nemate druga posla sem da se napijate i hranite ekskrementima.

Da imam neku vlast, banovao bih vas oboje na 2 dana zbog ispoljavanja maloumnosti... tongue

Gde ste mi narode, ja sam prezauzet i prebukiran, ne mogu da se pojavim ovde, iako sam i na poslovnom kompu postavio prečicu dovde...

Ajd, kuckamo se kasnije, kad budem slobodniji...


Pozzzzzzzz... BELI ZEC
једи говна. тачка
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





beeeeeeeeeeeee Empty
PočaljiNaslov: Re: beeeeeeeeeeeee   beeeeeeeeeeeee Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
beeeeeeeeeeeee
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
dsdsazfdf fsadgxc zdhh :: gytftdfdh-
Skoči na: